O nás

Proximity Dental Clinic

Spoločnosť Proximity Dental Clinic vznikla v roku 2016 na základe vízie poskytovania kvalitnej zdravotnej starostlivosti v oblasti zubného lekárstva pacientom. Kladieme dôraz na precíznosť, presnosť, ľudský prístup a individuálne potreby pacientov. Zameriavame sa predovšetkým na komplexné estetické rekonštrukcie chrupu, implantologické riešenia a chirurgické zákroky s individuálnym prístupom ku každému pacientovi. Pravidelne sa zúčastňujeme prestížnych vzdelávacích akcií v zahraničí aj na Slovensku. Používame najmodernejšie materiály a prístrojové vybavenie, aby bol výsledok funkčný, dlhodobo stály a esteticky dokonalý. 

preventívna prehliadka

Preventívnu prehliadku u stomatológa by mal dospelý človek absolvovať 1x do roka, deti do 18 rokov pre rýchly vývin organizmu 2x ročne.

dentálna hygiena

Odstránenie zubného kameňa a pigmentácií ručnými nástrojmi, ultrazvukom, pieskovanie, fluoridácia, inštruktáž a nácvik ústnej hygieny.

bielenie zubov

Šetrné bielenie zubov pre dosiahnutie bledšej farby Vašich zubov.

estetické korekcie zubov

Komplexné estetické rekonštrukcie zubov. Vždy spolu s Vami navrhneme viacero možných alternatív.

Kompozitné (biele) plomby

Perfektne imituje farbu vlastného zuba a napodobňuje jeho anatomický tvar.

endodoncia

Záchrana zubov – precízne ošetrovanie koreňových kanálikov s dôslednou dezinfekciou koreňového systému a 3D zaplnením.

rekonštrukcie zubov

Podrobná diagnostika a vypracovanie individuálneho a komplexného liečebného plánu.

zubné korunky

Zhotovovanie zubných koruniek, mostíkov, onley-í, overlay-í, faziet.

zubné protézy

Zhotovenie zubných protéz podľa stavu chrupu a kostného podkladu pacienta.

zubné implantáty

Náhrada chýbajúcich zubov zubnými implantátmi bezbolestne a šetrne vloženými do kosti čeľuste alebo sánky.

extrakcie zubov

V lokálnej anestézii, bezbolestné odstránenie zubov a koreňov zubov indikovaných na extrakciu.

Extrakcie zubov múdrosti

Chirurgické extrakcie zubov múdrosti.
Ponúkame možnosť ošetrenia chrupu v celkovej anestézii priamo v zubnej ambulancii. Spolupracujeme so skúseným anesteziológom s dlhoročnou praxou.
Anesthesia_-_The_Noun_Project

Náš tím

Náš špecializovaný tím pozostáva z odborníkov s bohatými skúsenosťami a individuálnym prístupom ku každému pacientovi. Pravidelnou aktívnou účasťou na kvalitných vzdelávacích akciách Vám zabezpečujeme špičkovú starostlivosť na vysoko profesionálnej úrovni.

Technológie

V našich klinikách používame najmodernejšie metódy a technológie. Snažíme sa, aby návšteva u nás bola bez bolesti, bez čakania a cenovo dostupná.

digitálny intraorálny RTG

Potrebné pre precíznu diagnostiku akútnych stavov, ale aj na odhalenie skrytých medzizubných kazov a kazov pod plombami vykonávaných v rámci prevencie, ktoré keď sa včas odstránia, ušetria vás bolestivých komplikácií.

Kofferdam

Veľmi pohodlný a bezpečný spôsob ošetrenia. Pacient je chránený pred možným prehltnutím alebo vdýchnutím drobných úlomkov alebo prachu, sliznica ústnej dutiny je izolovaná od styku s rôznymi chemikáliami, ktoré sú používané na výplachy kanálikov pri endodontickom ošetrení. Navyše pacient nepotrebuje v priebehu zákroku vypľúvať ani vyplachovať.

optické lupy a stomatologický mikroskop

Každý náš lekár pracuje so zväčšovacími pomôckami, aby sa dokázal venovať najmenším, voľným okom neviditeľným detailom.

endomotor Reciproc Gold

Pre každé ošetrenie koreňových kanálikov má zásadný význam stanovenie dĺžky koreňa. Tento prístroj slúži na presné meranie a opracovanie koreňových kanálikov.

implantáty Dentium

V situáciách, keď nie je možné zub zachrániť, sa vytiahnutiu zuba nevyhneme. Tým by sa to ale skončiť nemalo. V našich ambulanciách poskytujeme aj ošetrenia titánovými zubnými implantátmi Dentium, ktoré patria medzi špičku na celosvetovom trhu.

EQ-V master

Prístroj na 3-rozmerné plnenie koreňových kanálikov a vertikálnu kondenzáciu.

Povedali o nás

Spokojnosť pacienta je pre nás veľmi dôležitá. Veríme, že aj Vaša návšteva u nás zmení Váš pohľad na zubného lekára a zabudnete na predošlé zlé skúsenosti.

Môžem len odporúčiť. Bezbolestná extrakcia zubu, príjemný pán doktor aj pani sestrička, obaja komunikatívni a velmi profesionálni. Čakal som v čakárni asi 40 až 50 minút a to bolo predomnou 6 ludí takže si myslím že rýchlosť si zaslúži tiež pochvalu. Cenovo perfektné! Za vytrhnutie viackoreňového zubu a umrtvenie som zaplatil smiešnu sumu. Miesto po vytrhnutom zube bolo bez bolesti aj po odznení umŕtvenia, neviem ako to je možné, ale určite to bude profesionalitou pána doktora. Ďakujem

Roman K.

S takým zubným lekárom ako je MDDr. Maroš Kopačka som sa ešte nestretol. Má vynikajúci prístup k pacientom, je ľudský a profesionálny. Každý zákrok bol vykonaný dôkladne, odborne a bezbolestne.

Michal Š.

S profesionálnou komunikáciou, odbornými radami a precíznou prácou pána doktora, sestričky a celého tímu som veľmi spokojná. Tešíme sa na každú návštevu, dokonca aj deti.

Alena B.

Pan doktor a pani sestrička boli veľmi milí, na to koľko bolo hodín a že toho mali určite veľa, nedali to vôbec najavo, ako niektorí lekári. Zasrandovali, popýtali sa ma, všetko pekne vysvetlili. Zub je vonku, mňa bolesť prešla a cítim sa úžasne. Moc ďakujem. Určite som vás nenavštívila naposledy.

Simona H.

Môžem len odporučiť. Som veľmi spokojná. Tak som sa bála, že mi papiere padali z ruky. Ale sestrička má upokojila hneď na chodbe, že u nich sa báť nemusím. Mala naozaj pravdu. Doktorka mi vytiahla nerv zo zubu a vôbec nič som necítila. Odporúčam všetkými desiatimi prstami. Ďakujem.

Timea T.

Dnes som tam bola prvýkrát s mojou dcérou . No nemám slov ako pristupoval pán doktor k nej ako k pacientke. Ja som fakt otvárala oči. Takéto ošetrenie som v živote nezažila. Ľudský prístup, ochota toho doktora. Tam bolo vidieť, že jeho práca je o tom aby pomohol pacientovi. Veľká vďaka pánovi doktorovi aj sestričke. Veľmi ďakujem , že mojej dcére pomohol. Nikdy nebudem ľutovať, že som tam bola. Odporúčam všetkým kto potrebuje zhubné ošetrenie. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

Ingrid S.

Ďakujem veľmi pekne za extrakciu zubu, kde som už mala zápal. Bolo to bezbolestné a rýchle. Pán doktor a pani sestrička veľmi šikovní a milí. Cenovo to bolo tiež v poriadku.
Odporúčam všetkými 10 🙂

Michaela E.

Dnes som bola na extrakcii problémového zubu. Vysoký odborný ale aj ludský prístup. Doktor Kopačka je Pán doktor. Aj človek. Veľké dakujem jemu aj sestričkám.

Eva N.

100% spokojnosť, skvelý prístup k človeku čo sa tak veľmi bojí zubára. Vyťahovali mi nervy a necítila som naozaj nič. Ani injekciu. Konečne bez bolesti. Veľké Ďakujem.

Kristína Č.